MutaceCZ MutaceEN MutaceDE
×

Nízkoenergetické
a pasivní dřevostavby

Naše společnost LUCERN se stala jedničkou na trhu v individuální výstavbě skeletových (2by4) moderních dřevostaveb. Díky zkušenostem dokážeme klientům nabídnout NEJLEPŠÍ CENU NA TRHU (při srovnání stejných parametrů domu – standardy, typ stěn, atp.). Klientům nabízíme prvotřídní a přátelský přístup. Snažíme se nabídnout maximální pomoc při navrhování domu – především dbáme na správné usazení na pozemek. Díky našim architektům nabízíme klientovi zcela ZDARMA profesionální služby s navržením budoucího vysněného domu.Většina kompletních studií je zakončena profesionální vizualizací, aby si klient dovedl lépe představit svůj budoucí dům. Domy od naší společnosti jsou v nízkoenergetickém standardu – vice o naší technologii ZDEMáme také za sebou již několik realizací pasivních domů s úspěšným získáním dotací – úspěšnost 100% . Používáme jedny z nejkvalitnějších materiálů na trhu s přihlédnutím na dobu návratu investice. Při použití vhodných materiálů dokážeme zaručit velmi nízké náklady na energetický provoz domu.


Jedinečná
online kalkulačka

Jako první na trhu jsme pro naše klienty a potenciální zákazníky vyvinuli jedinečnou online kalkulačku, pomocí které jste schopni si sami spočítat cenu Vašeho rodinného domu, jednoduchou, ale přitom přesnou metodou. Cena zahrnuje kompletní cenu rodinného domu na klíč, včetně základové desky, zařizovacích předmětů, podlah, dveří, apod.. Klient má možnost si zažádat pouze o hrubou stavbu včetně základové desky, a dům si tak dostavět svépomocí. Chceme aby naši klienti byli vždy spokojeni, a proto se snažíme co nejvíce přizbůsobit potřebám a požadavkům každého klienta. 


 

4 důvody proč stavět s námi

Žádná cena "OD" ale "ZA"

Ceny uvedené u našich typových domů jsou vždy konečné. Cena obsahuje kompletní dřevostavbu na klíč, zákonné DPH, základovou desku, vzhled domu dle vizualizací, vysoké standardy dokončení (více o standardech ZDE). Na Vás už čeká "pouze" vybavení domu (nábytek, kuchyně) a můžete krásně bydlet ve svém vysněném domě.
 


Vysoké standardy

Naše standardy jsou naší silnou stránkou. Obvodová stěna splňuje nízkoenergetické hodnoty (energetická třída B). Skladba domu není ale jen o obvodové stěně, ale také o detailech. Proto máme do detailů vyřešené napojení hydroizolace, ochranu základového pásu extrudovaným polystyrenem a především celoživotní ochranu zakládacího profilu dřevostavby. U nás nikdy nebudete připlácet za podlahové vytápění - používáme totiž teplovodní podlahové vytápění REHAU s doživotní zárukou proti prasknutí. Velmi kvalitní ratifikované italské obklady jsou taktéž ve standardu, stejně jako německé obložkové dveře prüm s možností výběru z 16 dekorů, belgické laminátové 3D podlahy. Vybavení koupelen je vždy řešeno podomítkovými moduly - baterie KLUDI / GROHE. Sprchový kout vždy realizujeme  bezbariérový se zabudovaným kanálkem se skleněnými moderními dveřmi.


Kvalita provedení

Svěřte provedení díla opravdovým odborníkům. Neříkáme, že jsme geniální, ale ke své práci pravidelně zveme jednotlivé techniky (odborníky) od dodavatelů stavebních materiálů ( Rigips, Knauf insulation, Weber, Dekatelier, Archenergy), kteří nám na každou stavbu dávají potvrzení - certifikát, o kvalitě prováděné stavby. Samozřejmostí je blowerdoor test, který má od nás každý klient ZDARMA.
 

Individuální návrh na míru

Realizaci dle individuálního návrhu od našich architektů volí 75% našich klientů. Lidé si často myslí, že návrh od architekta znamená velmi drahý dům. Díky bohatým zkušenostem s moderními dřevostavbami víme, jak danou stavbu navrhnout a zároveň se trefit do rozpočtu klienta. Klient si může vybrat z našich typových domů, popřípadě z našich studií, které jsme již pro klienty navrhovali. Následně proběhne úprava vybraného domu na základě klientských připomínek. V případě návrhu nového domu je vždy nutná profesionální 3D vizualizace. Klient si také může přinést svou vlastní vizi bydlení, kterou mu rádi zpracujeme do "naší" podoby a naceníme.
TO VŠE JE SAMOZŘEJMĚ OD FIRMY LUCERN ZCELA ZDARMA!