Informace

LUCERN 132

4+1 | 108.9 m2

3 640 000,-

včetně DPH

LUCERN 117

4+1 | 103.3 m2

3 080 000,-

včetně DPH

LUCERN 157

4+1 | 140.1 m2

3 770 000,-

včetně DPH

LUCERN 82

3+1 | 71.4 m2

2 290 000,-

včetně DPH

LUCERN 129

5+1 | 115.1 m2

3 530 000,-

včetně DPH

LUCERN 150

4+1 | 124.9 m2

3 760 000,-

včetně DPH

LUCERN 116

4+1 | 103.2 m2

2 990 000,-

včetně DPH

LUCERN 169

5+1 | 150.4 m2

4 190 000,-

včetně DPH

LUCERN 173

5+1 | 147 m2

3 990 000,-

včetně DPH

Anketa

Co se Vám nejvíce na našich domech líbí?


cena

12 %

vzhled

64.2 %

dispozice

19.8 %

něco jiného

4 %

výhody firmy LUCERN


.. aneb, proč stavět právě s námi 
 
 
 
Na detailech vše stojí 
 

- léta zkušeností, konzultací a neustálého vyvíjení nás posouvá dál a proto investujeme do zásadních detailů, které ovlivňují celou stavbu - zejména z hlediska kvality a doby reálné životnosti dřevostavby.
 

1. detail sokl - hydroizolace a ochrana spodní části dřevostavby
 
- spodní zakládací profil nikdy nestavíme přímo na základovou desku opatřenou hydroizolací. Vždy vkládáme 60mm speciální prvek, který v případě nenadále situace (prasklá hadice od myčky / bojleru,  drobných lokálních povodní, atp..) nepřenáší do dřevěného zakládacího profilu vlhko / vodu.
 
- spojení svislé hydroizolace s vodorovnou je jeden z nejdůležitějších detailů všech staveb (nejen dřevostaveb). Důležité je však spojit několik materiálů najednou a být si jistý, že vše pohromadě perfektně drží. Naše stavby mají tyto detail perfektně vyřešeny.

 

bližší informace o způsobu provedení Vám sdělíme na osobních prohlídkách našich staveb, popřípadě našeho vzorového domu, neboť se jedná o vlastní know-how, které si pečlivě střežíme.
 
 

2. kvalita plochých střech a detaily atik
 
- realizace plochých střech není úplně snadná. V první fázi se musí perfektně navrhnout (spočítat) a následně bez kompromisů kvalitně provést. Ploché střechy vždy provádíme z prvotřídních materiálů a především dbáme na správné a včasné zakrytí celé plochy.
           
- jedna věc je navrhnout plochu ploché střechy a druhá věc je správné navrhnutí atiky - z našeho pohledu daleko důležitější detail. Atiky máme vyřešeny jak z hlediska tepelných mostů, tak z pohledu nenadálých situací jako je zatečení při živelné pohromě.

 
bližší informace o způsobu provedení řekneme na osobních prohlídkách našich staveb, popřípadě našeho vzorového domu, neboť se jedná o vlastní know-how, které si pečlivě střežíme.
 

 
 
3. pečlivé výpočty našich stěn a detailů staveb
 
- základem u dřevostaveb je správné navržení z pohledu tepelně technického hlediska a především kondenzátu. Naše stavby nejsou navrženy na klasické tabulkové hodnoty. Chtěli jsme mít jistotu a proto jsme domy hodnotily na tyto kritéria:
 
vlhkost v interiéru 70%
umístění 800 m nad mořem
teplota -20°C
 


 
 Kvalita o které se nemluví, ale každý ji požaduje
 

1. popraskané stěny jsou v našich dřevostavbách minulostí
 
- investujeme do speciálních easy-flex pásek do koutů a rohů stěn a stropů. Díky těmto páskám máme jistotu, že naše stavby nebudou mít z 99% trhliny, ke kterým bychom se museli za nějakou dobu vracet a složitě opravovat / malovat. Klient si může stavbu od první chvíle užívat a nebát se, že ho budeme s nářadím za jeden rok navštěvovat.
 
 
2. kvalita pitné vody
 
- rozvody pitné vody provádíme výhradně v té nejlepší kvalitě (v západních zemích je to již podmínka) a to s rozvody RAUTITAN od firmy REHAU. Tímto splňujeme nepřísnější hygiencké normy a dlohodobou životnost vodovodního systému.
 
 
 
3. betonové podlahy - zdroj akumulace a stabilní podlahy
 
- nedovedeme si představit naší dřevostavbu bez kvalitní strojově hlazené betonové podlahy. V naší stavbě můžete skákat jak v běžném zděném domě a nebude se nic otřásat ba dokonce vrzat. Betonová podlaha je dokonce v kombinaci s naším teplovodním podlahovým topením to nejlepší pro vytápění - podlaha akumuluje teplo / chlad a tím krásně udržuje konstantní teplotu při nízkých provozních nákladech.
 
 
 
4. nízkoenergetické provedení domu - energetická třída B

 
- kvalita našich stěn se projeví především v energetické náročnosti celého domu. Díky silnějším izolacím již ve standardu plníme přání snad každého zákazníka a to je "bydlení v nízkoenergetickém domě".
 

    
 
 
5. blowerdoor test již ve standardu
 
- zjistit kvalitu obálky budovy by mělo být u kavlitní firmy standardem. Díky tomu zjistíme, že naše stavby jsou perfektně utěsněny a nemůže v budoucnu vznikat problém s pronikáním vlhkosti do konstrukce domu. Stanovili jsme si však vyšší cíle a naše domy nesmí mít horší výsledek než 1,5  (požadováno 4,0). Měření z našich domů obvykle nebývá horší než 0,9 (hodnota pro pasivní dům je 0,6 - tu u našich pasivních domů vždy splníme)
 
 
 
6. nebereme levné materiály, vsázíme na kvalitu
 
- spolupracovat s nejlepšími dodavateli na trhu pro nás byla vždy jediná možná varianta. Díky tomu splupracujeme na dodávce kontaktního zateplovacího systému s firmou STO, která je jako jediná na evropském trhu, která má například potřebné certifikáty pro bezkotevní lepení desek.
Vnitřní izolace používáme na bázi skleněné vlny, která ani časem ve stěnách nesesedne. Dodavatelem těchto izolací je pro nás leadr v oboru KNAUF insulation. Konstrukční desky RIGISTABIL od firmy RIGIPS, které nám ztužují celou stavbu, bereme jako jeden z top produktů na trhu pro dřevostavby. Díky němu dosahujeme skvělé statiky, akustiky, požární odolnosti a z uživatelského pohledu perfektního způsobu kotvení težších břemen. V neposlední řadě je zapotřebí zmínit našeho dodavatele pro podlahové topení REAHU. Konkrétně se jedná o prvotřídní systém rautherm speed, který má doživotní záruku proti prasknutí.                     
 

 

  
Profesionální přístup od první schůzky po kolaudaci domu
 

- každý investor, který si chce koupit svůj vysněný dům za své naspořené peníze, popřípadě za peníze, které bude po zbytek života splácet, bude očekávat profesionální přístup a odpovídající kvalitu. Našim klientům nabízíme od první schůzky služby našich architektů, kteří mají dlouholeté zkušenosti s navrhování dřevostaveb. Především je velmi důležité propojenost našich architektů a našich vedoucích realizací, kteří mají následně celou stavbu na starosti. Vedoucí realizace Vám bude po celou dobu k dispozici a profesionálně Vás provede celou stavbou od prvního výkopu až po předání kolaudační složky pro komisy ze stavebního úřadu. Vedení stavby tak necháte jen na nás a Vy "jen" budete vybírat materiály dokončovacích fází (obklady, dlažby, podlahy, dveře, barevnosti, atp..)
 

 
Vysoké standardy které jinde nezískáte
 

1. vzhled fasády domu dle vizuálu (kámen a dřevo)       
            - kámen - vždy se jedná o pravý štípaný kámen
            - dřevo - vždy používáme sibiřský modřín
2. plastová okna s oboustranným dekorem (například hliníkovým) a izolačním trojsklem.
           - v dodávce vždy min. 1x otevíravá okna posuvná (systém PKS). Větší prosklení domu.
3. teplovodní podlahové vytápění REHAU - doživotní záruka proti prasknutí
4. zateplení soklu extrudovaným EPS - zabezpečení proti tepelným mostům
5. kvalitní laminátové podlahy "quality floors" výběr z několika dekorů, včetně 3D povrchů
6. značkové obklady a dlažby - VILLEROY & BOCH
7. kvalitní německé dveře - PRÜM - včetně 3D povrchů
8. designové kliky ke dveřím od M&T
9. zabudované závěsné záchody - GEBERIT
10. Sanita LAUFEN
11. podomítkové moduly pro baterie + baterie HANSGROHE 
12. zděný sprchový kout s vestavěným kanálkem, dlažbou a skleněnou zástěnou
13. více vypínačů a zásuvek - přední designový výrobce LEGRAND
14. zahradní nezámrzný ventil

 

             
            
 
 

 
Cenový výpočet nadstandardů oproti konkurenci
(rozdíl ceny u středně velkého domu)
Jsme ověřený dodavatel časopisu dřevo&stavby


Jsme vítězi dřevostavby roku a máme nejmodernější vzorový dům v ČR