+420 608 110 009

12 důvodů proč s námi


 

1. ŽÁDNÉ ZÁLOHY 

U nás s Vámi jednáme na rovinu a proto žádné zálohy neplatíte. Nenechte se proto nalákat na tzv. "zaháčkování" v podobě zaplacené zálohy např. ve formě zálohy za rezervaci termínu ve výrobě, projektové dokumentace apod. U nás platíte vždy až za provedenou práci.Součástí ceny i dodávky je i zpracování projektové dokumentace pro stavební povolení a inženýrská činnost pro zajištění povolení stavby. Stejně tak je součástí ceny zpracování Průkazu energetické náročnosti budovy. Jedinou výjimkou, kdy vyžadujeme platbu předem, je zpracování náročnější a individuální architektonické studie a případná energetická optimalizace.


 

2. JEDNOZNAČNĚ NEJVYŠŠÍ STANDARDY NA TRHU

Základová deska, projektová dokumentace, centrální rekuperace, to vše je součástí ceny našich domů. Výčet našich standardů, který je u velké většiny firem nadstandard. Podívejte se, co vše naše domy obsahují (odkaz). Žádné skryté náklady u nás nenajdete. Technologie našich domu je optimalizovány tak, aby splnila vyhlášku o energetické náročnosti budov (podmínkou je správná orientace domu ke světovým stranám). Námi navržené kombinace technologií jsou z hlediska uživatele a následného provozu a servisu optimální. Nenavrhujeme nesmyslné kombinace mnoha zařízení (TČ vzduch-vzduch + FVE + elektrické podlahové rohože + bojler s TČ.

Více o standardech
 

3. ZAKLÁDÁME SI NA FÉROVOSTI A TRANSPARENTNOSTI

Slušné a čestné jednání je naše motto. Nechceme Vám mazat med kolem pusy, a tak vždy říkáme věci tak, jak jsou. Nenechte se zlákat líbivým marketingem a vizualizacemi domů, u kterých ani není jasná konečná cena. Cenu stavby komunikujeme pravdivě a nic nezamlčujeme, takže Vás u nás nečeká žádné nepříjemné překvapení. Stejně tak po Vás nebudeme nikdy požadovat žádné zálohy, kterými bychom si Vás tzv. "zaháčkovali".


 

4. JSME ČLENY ADMD A CPD

Jsme hrdými členy Asociace dodavatelů montovaných domů a Centra pasivního domu. Na našich stavbách jsou prováděny pravidelné audity dle Dokumentu národní kvality, které provádí Vědecký výzkumný úřad dřevařský. Všechny naše domy jsou navržené s rozvahou a s důrazem na moderní technologie a energetickou náročnost a díky tomu splňují nejpřísnější požadavky.


 

5. DEJTE NA SKUTEČNÉ REFERENCE

Postavili jsme 2.000 domů – to přeci může napsat každý, i firma, která je na trhu pouze dva roky. Jsme na trhu již 10 let, a tak máme v portfoliu nejvíce postavených moderních domů – jsme v tomto jednoznačně jednička. Všechny prezentované domy jsou výhradně naše vlastní realizace. Důkazem jsou klienti, kteří se vrací na doporučení.

Ukázat reference
 

6. JSME VÍTĚZOVÉ DŘEVOSTAVBY ROKU Z LET 2015, 2017 a 2022

Prestižní ocenění jsme vyhráli již třikrát. Jedná se o hlasování veřejnosti s velkou účastí. Těchto ocenění si moc vážíme a jsou pro nás závazkem do budoucna.


 

7. POSTARÁME SE O VÁS OD PRVNÍ DO POSLEDNÍ CHVÍLE

Provedeme Vás celým procesem výstavby od A do Z - vedoucí obchodu Vám na začátku vše představí, vysvětlí a ukáže, naši architekti Vám následně připraví návrh domu, projektanti zase projektovou dokumentaci pro stavební povolení a poté je už na realizaci výsledná tečka a to samotná stavba domu. S námi je pak stavba opravdu zábava.


 

8. NEJMODERNĚJŠÍ VZOROVÉ DOMY V ČR

Domluvte si schůzku a přijďte se podívat do nejmodernějších vzorových domů v ČR. Oba domy jsou v pasivním standardu. Interiér je pojatý ve velmi moderním, a přitom útulném duchu. V našich domech naleznete většinu našeho standardního provedení. Jedním z nich je naše vzorkovna, kde uvidíte komplet vzorky, ze kterých si klient vybírá před realizací. Přijďte nasát atmosféru domů nové generace.

Ukázat domy
 

9. CENTRÁLNÍ REKUPERACE A TEPELNÉ ČERPADLO VZDUCH-VODA

S kvalitní dřevostavbou se pojí kvalitní technologie, která se stará o Váš komfort. Díky mnohaletým zkušenostem nabízíme klientům jednoznačně nejlepší kombinaci technologií již v základní ceně domu. Víme, že toto naši klienti ocení a důkazem toho je výborná zpětná vazba na užívání domu. Používáme špičkovou rekuperaci ZEHNDER a kvalitní tepelná čerpadla vzduch-voda DeDietrich a IVT. Vytápění je vždy zajištěno teplovodním podlahovým topením, které v létě umožňuje v kombinaci s tepelným čerpadlem chlazení domu. Při výběru dodavatele doporučujeme věnovat velkou pozornost typu tepelného čerpadla, obvykle totiž dodavatelé nabízí tepelné čerpadlo vzduch-vzduch, což není nic jiného než nástěnná klimatizační jednotka.


 

10. ZDRAVÉ A SPOKOJENÉ BYDLENÍ

V našich domech se žije spokojeně a budete se v nich cítit komfortně. Díky promyšlené kombinaci technologií, prověřené mnohaletými zkušenostmi, nebudete muset řešit vydýchaný vzduch v místnostech, hlučnost klimatizace, přehřívání domu nebo ošklivé přímotopy. Důkazem toho je skvělá zpětná vazba od našich klientů.


 

11. SLUŽBY NAŠICH ARCHITEKTŮ

Naše firma disponuje vlastními architekty, kteří jsou k dispozici jak k úpravě typového domu, tak k návrhu individuálního domu na míru. Drtivá většina našich referencí je dílem našich architektů.


 

12. NÁŠ TÝM JE JEDNA VELKÁ RODINA

Základem úspěchu je stabilní tým, který funguje jako celek. Pracujeme v prostředí, které nás baví. Věříme, že každý, kdo s námi spolupracuje, nás takto vnímá. Toto pozitivní prostředí se přenáší do návrhu a realizace každého domu.

Kontaktujte nás


+420 608 110 009
info@lucern.cz


LUCERN dřevostavby s.r.o.

Vzorový dům: Levín U Berouna, Na Vyhlídce 470, 267 01

Fakturační adresa: Praha 4 - Braník, Údolní 280/15, 147 00; IČ: 29411874; DIČ: CZ29411874

Spolupracující firmy.