+420 608 110 009

Naše technologie

„Nezáleží na tom, jaký systém si vyberete, hlavní je ho udělat kvalitně.“
Otevřená, či uzavřená konstrukce? Každý systém má klady i zápory. Je to jako srovnávat diesel a benzin. Kvalitu auta neurčuje typ motoru, ale kvalita provedení, zkušenosti a použité materiály. Proto si zvolte konstrukci podle své situace a nároků. My se postaráme o to, aby byla vystavěna kvalitně. Tyto detaily jsou zásadní. ZAKLÁDACÍ PROFIL

Zakládací profil je náš vlastní „vynález“. Jde o certifikovaný prvek, který jsme si nechali registrovat na patentovém úřadě jako užitný vzor. Bez našeho souhlasu nesmí být použit žádnou konkurenční firmou na území Česka.ATIKOVÝ DETAIL A SKLADBA PLOCHÉ STŘECHY

Jsme lídrem na trhu v realizaci dřevostaveb s plochou střechou, odhadem se jedná o 60 % všech našich domů. Díky tomu zaručíme kvalitní navržení ploché střechy i na váš dům a především kvalitní realizaci střechy. Tu provede zkušená a vyškolená pokrývačská parta, se kterou spolupracujeme dlouhodobě.


SEDLOVÁ STŘECHA 

Střechy našich domů jsou ve většině případů realizovány z KVH konstrukčních hranolů. Nejedná se tedy o méně kvalitní stavební řezivo ani o příhradové vazníky. Díky použitým materiálům získáte daleko větší životnost. 


 
 

SKLADBY STĚN 

Naší základní stěnou v nabídce je LUCERN EKO plus. Velice kvalitní stěna, která je sice difúzně uzavřená, ale za to je vyrobena z prvotřídních materiálů. Statiku zajišťují KVH hranoly s konstrukční SDK deskou 15mm. Z vnitřní strany se stará o difúzitu parotěsná folie od firmy KNAUF Insulation, která nám taktéž dodává ECOSE skelnou vatu, která nikdy nesesedne. Fasádní systém nám dodává top dodavatel fasádních systémů a tím je firma STO.
Dále klientům nabízíme stěny LUCERN wood, LUCERN mineral a LUCERN difuz.
První zmíněná stěna je často použitá v našich typových domech. Jedná se o moderní provětrávanou dřevěnou fasádu. Systém stěny je difúzně otevřený. Jen pozor - u stěn mineral a wood je zapotřebí brát ohled na celkový vzhled domu.
V případě, že dům má plochou střechu (vždy difúzně uzavřená), je zapotřebí z vnitřní strany udělat parotěsnou folii z důvodu sjednocení folie a následného správného fungování. Tento detail vám rádi na osobní schůzce vysvětlíme podrobněji.

 


 

Kontaktujte nás


+420 608 110 009
info@lucern.cz


LUCERN dřevostavby s.r.o.

Vzorový dům: Levín U Berouna, Na Vyhlídce 470, 267 01

Fakturační adresa: Praha 4 - Braník, Údolní 280/15, 147 00; IČ: 29411874; DIČ: CZ29411874

Spolupracující firmy.