+420 608 110 009

Naše technologie

„Kvalitu si budete pamatovat déle než cenu.“ (Aldo Gucci)
Základem úspěchu kvalitní dřevostavby je správný návrh konstrukcí. Klienti často řeší difúzitu jednotlivých stěn, přitom nejdůležitější na dřevostavbě jsou správně vyřešené a navržené detaily, kvalita použitých materiálů a samozřejmě v neposlední řadě precizní provedení práce.
 
ZAKLÁDACÍ PROFIL

Certifikovaný prvek, který je registrovaný na patentovém úřadě jako užitný vzor - bez našeho souhlasu nesmí být tento detail použit žádnou konkurenční firmou na území ČR. 


ATIKOVÝ DETAIL A SKLADBA PLOCHÉ STŘECHY

Jsme leadrem na trhu v realizaci dřevostaveb s plochou střechou, odhadem se jedná o 60% všech našich domů. Proto dbáme na kvalitu provedených prací a dbáme na jednotné navržení ploché střechy u všech domů. Realizaci plochých střech pro nás provádí stále opakující se dvě proškolené pokrývačské party.
SEDLOVÁ STŘECHA 

Střechy našich domů jsou ve většině případů realizovány z KVH konstrukčních hranolů. Nejedná se tedy o méně kvalitní stavební řezivo ani o příhradové vazníky. Díky použitým materiálům získáte daleko větší životnost. 


 
 

SKLADBY STĚN 

Naší základní stěnou v nabídce je LUCERN EKO plus. Velice kvalitní stěna, která je sice difúzně uzavřená, ale za to je vyrobena z prvotřídních materiálů. Statiku zajišťují KVH hranoly s konstrukční deskou Rigistabil 15mm. Z vnitřní strany se stará o difúzitu parotěsná folie od firmy KNAUF insulation, která nám taktéž dodává ECOSE skelnou vatu, která nikdy nesesedne. Fasádní systém nám dodává top dodavatel fasádních systémů a tím je firma STO.
Dále klientům nabízíme stěny LUCERN wood, LUCERN mineral a LUCERN difuz. První zmíněná stěna je často použitá u některých našich typových domů. Jedná se o moderní provětrávanou dřevěnou fasádu. Systém stěny je difúzně otevřený. Jen pozor - u stěn mineral a wood je zapotřebí brát ohled na celkový vzhled domu. V případě, že dům má plochou střechu (vždy difúzně uzavřená), je zapotřebí z vnitřní strany udělat parotěsnou folii z důvodu sjednocení folie a následného správného fungování. Tento detail Vám rádi na osobní schůzce vysvětlíme podrobněji. 

Kontaktujte nás


+420 608 110 009
info@lucern.cz


LUCERN dřevostavby s.r.o.

Vzorový dům: Levín U Berouna, Na Vyhlídce 488, 267 01

Fakturační adresa: Praha 4 - Braník, Údolní 280/15, 147 00; IČ: 29411874; DIČ: CZ29411874